Promocje

Zapraszamy do skorzystania z promocjismiley

MASAŻ PRÓŻNIOWY TECHNOLOGIĄ HI-TECH - 50% 

Rzeźbienie mięśni TECHNOLOGIĄ HI-TECH -50% na zabieg 

CLEAR LIFT -50% SERIA 4 ZABIEGÓW 

ZABIEG INNARI -30%

 

Warunki promocji

 

1. Czas trwania promocji od 30.06.2024 do 31.07.2024r. W promocji może wziąć udział każda osoba, która w terminie obowiązywania promocji zdecyduje się na zakup usług objetych promocją.

3. Promocje i rabaty udzielane przez Organizatora nie łączą z innymi akcjami promocyjnymi i rabatami obowiązującymi w okresie sprzedaży promocyjnej u Organizatora. Skorzystanie z rabatu w ramach niniejszej Promocji uniemożliwia użycie innego rabatu, bonu lub kodu rabatowego, uzyskanego przez Uczestnika w związku z innymi działaniami prowadzonymi przez Organizatora.

4. Rabat uzyskany w związku z udziałem w niniejszej Promocji nie podlega wymianie na gotówkę lub inne ekwiwalenty.

5. Voucher, usługa lub pakiet usług zakupionych w ramach akcji promocyjnej mogą zostać zrealizowane najpóźniej do 3 miesięcy po jego zakupie, przykładowo gdy zakupiony został VOUCHER, w promocji, usługa promocyjna czy tez PAKIET 15.05.2024, to możliwość realizacji go upływa z dniem 15.08.2024 . Po upływie terminu ograniczającego czas realizacji promocji, usługa będzie wykonana w cenie nie objętej promocją tj. w cenie podstawowej obowiązującej w cenniku usług Instytutu w dniu dokonania zakupu tj. za dopłatą. Nie obejmuje mezoterapii, stymulatory, manicure, pedicur, henna, ćwiczenia na sali fitness, czy z fizjoterapeutą

REZERWUJ ONLINE
Strona Instytutu Idea Fit & Spa korzysta z ciasteczek aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.