21 Listopad 2023

Na czym polega zabieg Innari ?

Zabieg Innari w Instytucie Idea Fit & SPA należy do nowoczesnych metod odmładzania skóry, która zdobywa co raz większą popularność wśród osób pragnących zachować młodzieńczy wygląd. Oferuje skuteczne rozwiązanie w walce z oznakami starzenia się skóry, takimi jak zmarszczki czy utrata jędrności. Innari jest synonimem innowacji i skuteczności, a jego główną zaletą jest minimalna inwazyjność i oraz krótki czas rekonwalescencji. Zastanawiasz się czy ten zabieg jest przeznaczony dla Ciebie ?

Koniecznie czytaj do końca!

Czym dokładnie jest zabieg Innari i na jakiej zasadzie działa ?

Zabieg Innari to jedna z najnowszych metod w dziedzinie kosmetologii estetycznej, która skupia się na odmładzaniu, stymulacji i rewitalizacji skóry. Jest zabiegiem nieinwazyjnym co oznacza że nie wymaga on przerwania ciągłości skóry i można po nim wrócić do codziennych aktywności. Innari HTP wykorzystuje fale radiowe – mono oraz bipolarną więc pozwala na wieloetapowe działanie.

Zasada działania

Zabieg działa na zasadzie stymulacji fibroblastów znajdujących się w skórze. Dzięki stymulacji produkują one nowe włókna kolagenu oraz elastyny , które powodują zwiększenie ujędrnienia i wygładzenia. Dodatkowo podczas efektu termicznego włókna kolagenowe ulegają skróceniu wiec zwiększa się zagęszczenie skóry. Technologie wykorzystywane w urządzeniu Innari są precyzyjnie dobrane tak aby maksymalizować efekty i minimalizować dyskomfort czy ryzyko komplikacji. W zależności od potrzeb, zabieg może być dostosowany do różnego obszaru twarzy.

Efektem zabiegu jest minimalizacja drobnych linii mimicznych, poprawa wyglądu twarzy. Innari to inwestycja w piękno i młodość, która przynosi długotrwałe efekty zabiegowe.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg Innari ?

Zabieg jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób w średnim wieku, które zauważają pierwsze oznaki starzenia oraz dla osób ze skórą dojrzałą. Może  być wykonywany u osób z różnymi typami skóry, nawet z naczyniową. Istotnym jest aby przed zabiegiem odpowiednio się nawadniać. Im lepsze nawilżenie skóry tym lepsze efekty zabiegowe. Nie jest jednak metodą dla każdego, zabieg jak każdy z zabiegów high-tec ma swoje przeciwskazania. Osoby z aktywnymi infekcjami skórnymi, chorobami autoimmunologicznymi czy innymi poważnymi problemami zdrowotnymi powinny skonsultować się wcześniej z lekarzem przed podjęciem decyzji o zabiegu. Kobiety w ciąży, karmiące, z metalowymi implantami w obszarze zabiegowym nie mogą wykonać tego zabiegu.

Warto pamiętać że zabieg Innari wykonywany w instytucie Idea Fit & Spa jest skutecznym zabiegiem ale nie zastąpi metod chirurgicznych – liftingu twarzy czy bardziej inwazyjnych procedur. Zabieg jest alternatywą dla osób, które szukają mniej inwazyjnych metod ale nadal efektywnych sposobów na odmłodzenie skóry.

Zalety i wady zabiegu Innari – o czy warto wiedzieć ?

Zanim zdecydujesz się na zabieg Innari warto poznać jego wady oraz zalety aby móc świadomie podjąć decyzje. Oto najważniejsze z nich:

ZALETY

  1. Minimalna inwazyjność – jedną z największych zalet zabiegu jest jego mimalna inwazyjność. Nie wymaga on przerwania ciągłości skóry oraz długiej rekonwalescencji co sprawia że jest doskonałą opcją dla osób ceniących sobie komfort i szybki powrót do codziennych aktywności.
  2. Szybkie i widoczne efekty – zabieg oferuje szybkie i widoczne efekty zabiegowe, po pierwszej sesji możemy zauważyć znaczą poprawę w wyglądzie skóry.
  3. Indywidualne podejście – zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb i obszaru twarzy.
  4. Bezpieczeństwo – zabieg jest bezpieczny i mało ryzykowny o ile jest wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę.

WADY

  1. Potrzeba wykonania serii zabiegowej – aby osiągnąć optymalne i długotrwałe efekty, często wymagane są kolejne sesje więc wzrasta nam koszt zabiegowy.
  2. Ograniczenia zdrowotne – nie jest to metoda dla każdego, zabieg zawsze jest poprzedzony konsultacją w celu wykluczenia przeciwskazań
  3. Nie zastąpi chirurgii – choć zabieg jest efektywny nie zastąpi on nigdy procedury liftingu twarzy czy innych bardziej inwazyjnych procedur.

Czego spodziewać się po zabiegu? Efekty i czas rekonwalescencji.

Po zabiegu można spodziewać się natychmiastowej poprawy wyglądu skóry. Zmarszczki i drobne linie mimiczne są zredukowane a skóra staje się jędrniejsza i bardziej promienna. Efekty są zwykle są widoczne już po pierwszej sesji, ale aby osiągnąć pełne i trwałe rezultaty zalecane są kolejne wizyty.

Warto zwrócić uwagę i pamiętać, że efekty zabiegowe mogą być różne w zależności od indywidualnych cech skóry, jej nawilżenia oraz kondycji. Dlatego ważne jest aby skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, które pomoże dostosować zabieg do Twoich potrzeb.

Poznaj moc odmładzającego zabiegu Innari

Odkryj sekret młodości z zabiegiem Innari! Skuteczne rozwiązania na zmarszczki, utratę jędrności i inne oznaki starzenia. Zacznij dbać o swoją skórę już dziś.

REZERWUJ ONLINE
Strona Instytutu Idea Fit & Spa korzysta z ciasteczek aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.