20 Grudzień 2019

Voucher pod choinkę na ŚWIĘTA.
Poszukiwanie prezentu idealnego może trwać wieki. A gdy już wreszcie znajdziemy, to i tak często mamy wątpliwości czy prezent na pewno przyniesie wiele radości.
Naszą propozycją jest Voucher do Day Spa. Jesteśmy przekonani, że oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu w naszym Spa, będzie właśnie tym prezentem idealnym. Ponadto, mamy możliwość wyboru zestawu kosmetyków na prezent dosłownie dla każdego.

Co otrzymasz kupując voucher w Idea Fit & Spa?
Voucher do Day Spa, to podarowanie bliskiej osobie (i nie tylko) chwil relaksu i luksusu. Przychodząc na zabiegi, masaże, rytuały do Instytutu Idea Fit & Spa , możesz liczyć na chwilę zapomnienia i zaufać naszym profesjonalistom. To co możemy Tobie zaproponować to pięknie zapakowany Voucher, wraz z podarunkiem, piękne wnętrza, estetyka, spokój i wykwalifikowany personel.
Zabiegi jakie proponujemy są nowoczesne i bezpieczne, a co najważniejsze przyjemne.

Jakie zabiegi proponujemy?
Są nimi wszelkiego rodzaju masaże tj. masaż relaksacyjny dla dwojga, masaże ajurvedyjskie, masaż liftingujący twarzy jakim jest KOBIDO, masaż gorącymi kamieniami, zabiegi na ciało i rytuały, zabiegi na twarz, a także vouchery na dowolną kwotę. W tym ostatnim przypadku, osoba obdarowana sama może zdecydować czego potrzebuje.

Day Spa dla każdego
Ponadto, zapraszamy do nas dzieci, na masaż jadalną czekoladą, maseczkę, manicure księżniczki. Powiedzenie jednej z naszych odwiedzających księżniczek : „Mamo jaka szkoda, że nie możesz teraz wejść do mojej głowy, by móc poczuć jaka jestem teraz szczęśliwa”, jest idealnym odzwierciedleniem emocji, jakie towarzyszą naszym małym klientom po zabiegach dedykowanych specjalnie dla nich.

REZERWUJ ONLINE
Strona Instytutu Idea Fit & Spa korzysta z ciasteczek aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.